O firmie

BFL PROPERTY to firma stworzona przez ludzi z pasją i doświadczeniem, które umożliwia nam wyjątkowe podejście do każdego Klienta gwarantujące troskę o jego potrzeby i wymagania.

Współpraca zespołu BFL PROPERTY z marką BERGER-LACKE rozpoczęła się w 2015 roku jako odpowiedź na zapotrzebowanie rynku w obszarze specjalistycznych oraz w wielu przypadkach, nietypowych powłok antykorozyjnych. Jesteśmy wyłącznym importerem oraz dystrybutorem tej marki na rynek Polski, Czech oraz Słowacji. Naszym Klientom oferujemy następujące produkty:

- farby i lakiery antykorozyjne

  • wodorozcieńczalne oraz rozpuszczalnikowe,
  • możliwe do aplikacji aż do 400 µm grubości warstwy suchej,
  • z dopuszczeniem do kontaktu z wodą pitną KTW,
  • z dopuszczeniem basenowym KSW,
  • spawalne z dopuszczeniem DVS,
  • posiadające dopuszczenia Bundeswehry,
  • ulegające rozkładowi pod podgrzaniu do odpowiedniej temperatury, pozostawiając jedynie obojętne pozostałości,
  • żaroodporne w obszarze wodorozcieńczalnym (do +400°C) oraz rozpuszczalnikowym (do +600°C) podkład oraz gruntoemalia.

Firma BERGER-LACKE powstała w 1926. Jej założyciel, Pan Phillip Berger rozpoczął działalność w Ludwigshafen nad Renem – mieście znajdującym się w Palatynacie. Obecnie główna siedziba naszego niemieckiego partnera znajduje się w Grünstadt. Istotną sprawą jest fakt, iż cała produkcja znajduje się w jednej fabryce, czyli wszystkie produkty są „Made in Germany”.

O sile i innowacyjności firmy BERGER-LACKE najlepiej świadczy otrzymane w tym roku wyróżnienie – Top-Innovator 2016. Wyróżnienie nadane dnia 24 czerwca bieżącego roku wyróżniło firmę BERGER-LACKE spośród ponad 4.000 przedsiębiorstw jako innowatora w obszarach dopasowania procesów i organizacji, klimatu w przedsiębiorstwie a co najważniejsze, innowatora w rezultatach. Przedsiębiorstwo otrzymało najwyższą możliwą ocenę, czyli A+.

 top100

W ostatnich latach 17,5 % całego obrotu firmy BERGER-LACKE zostało przeznaczone na obszar innowacji. Ponadto 37% obrotu powstało dzięki produktom, które w poprzednich latach zostały stworzone bądź udoskonalone.

Najważniejszą wartością dla naszej Firmy są relacje z Klientami oparte na zaufaniu i przejrzystych zasadach współpracy. Doświadczenie w połączeniu z indywidualnym podejściem, pozwala nam na oferowanie produktów i rozwiązań technologicznych dopasowanych do potrzeb i oczekiwań naszych Partnerów Handlowych. Doradzamy Klientom w doborze produktu oraz najdogodniejszej technologii. Posiadamy pełne wsparcie ze strony BERGER-LACKE w osobach techników i laborantów. Świadczymy pełną obsługę logistyczną.

Priorytetem w prowadzonej działalności jest dla nas bowiem dążenie do satysfakcji każdego Klienta.

Zapraszamy Państwa do współpracy. Zespół BFL PROPERTY służy zawsze radą i pomocą.